• Cancel
    Filter
Filter

Haziran Müzayedesi

Müzayedemiz, 01-11 Haziran 2023 tarihlerinde teklif vermeye açıktır.

11 Haziran 2023, Pazar günü, saat 20:00 itibarıyla, aktif olan müzayede CANLI MÜZAYEDE olarak yayınlanacaktır. Canlı müzayede esnasında her lot'un ekranda kalma süresi 25 saniyedir. Eserler sıra ile satışa sunulacak ve aktif ekranda kalma süresi boyunca teklif gelmesi halinde bekleme süresi 10 saniye uzayacaktır.

Satışa sunulan tüm eserleri randevu ile müzayede tarihleri boyunca galerimizde yakından inceleyebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve teklif vereceği eseri öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder. Eserlerin çerçevelerinden kaynaklanan sorunlar iade ve iptal sebebi olarak kabul edilemez. Galeri Berlin, sadece eserlerin satışından sorumludur.

Alıcı komisyon oranımız %10 + KDV 'dir. Ödemelerin 7 gün içerisinde tamamlanması gerekir. Açık arttırma sonrası satış iptali, cayma hakkı veya alımdan vazgeçme söz konusu değildir.  Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %30'u olarak hesaplanır ve tahsil edilir.

previous
Go to Page: / 3
next